חדר בריחה עם ילדים או איך יכול להיות שלא עשינו את זה עד היום

ביום שישי האחרון, הגענו שני מבוגרים ושני ילדים בגילאי 7 ו 10 לחדר בריחה. זו הייתה חוויה כל כך מיוחדת וכיפית  שמאז כל מה שמטריד את מנוחתי היא להצליח להבין איך לא עשינו את זה עד היום.

מבחינתנו מדובר על אחת החוויות המיוחדות והמגבשות כמשפחה שחווינו לאחרונה, לא עוד פארק שעשועים או סרט בקולנוע אלא פעילות שדורשת מאיתנו להפעיל גם מחשבה. מדובר על 60 דקות, ללא טלפונים בחדר קטן שמולנו משימה שרק אם משלבים כוחות כולם יחד ניתן להצליח. זה דורש עבודת צוות ותקשורת טובה בין כולם וכולל משימות חשיבה ומשימות כוח ובגדול הרבה כיף. הילדים שלי כל כך נהנו שאני לא מפסיקה לשמוע אותם מבקשים שנלך שוב לעוד חדר. איזה תענוג זה להצליח לפצח את המשימות ולהצליח לצאת מהחדר. אז נכון שההתחלה לא הייתה פשוטה ולקח לנו זמן להבין מה רוצים מאיתנו ואפילו ביקשנו עזרה פעם או פעמיים  ויצאנו ממש בדקה האחרונה, אבל הצלחנו וזה מה שהילדים שלי זוכרים וזה מה שבסוף חשוב שהם יצאו עם ההרגשה הטובה של פיצוח החידה ופיתרון התעלומה.

לקראת הביקור הראשון אספתי המלצות והופתעתי לגלות שיש כמות מטורפת של חדרים שמפוזרים ברחבי כל המדינה וחדרים חדשים כל הזמן נפתחים עוד ועוד. לאחר שיטוט נרחב באינטרנט, המלצות והתלבטויות רבות מצאנו את עצמו בחדר בריחה של אינדיאנה ג'ונס במערב ראשון. על מנת לא להרוס את הכיף וההפתעה למי שמתכנן להגיע אני רק יכולה להגיד שהחדר מושקע בטירוף ואתם באמת מרגישים שחזרתם כמה שנים אחורה לתקופת שבט המאיה ולפניכם משימה להצליח למצוא את האוצר האבוד. החדר כולל תפאורה מדהימה וחשיבה על כל הפרטים מהקטן לגדול שהופך את החוויה לעוד יותר מוצלחת.

בימי הקיץ החמים זה גם אחלה פיתרון לפעילות עם מזגן. מה שכן מדובר על תענוג לא זול, חדר לארבעה יעלה לכם סביב 350 ש"ח ועם זאת בעיניי זה שווה כל שקל של חוויה.

שמנו לעצמנו מטרה להגיע לחדר בריחה לפחות פעם בחודש, אז אם יש לכם המלצות נשמח מאוד לשמוע. מבטיחה להמשיך ולעדכן בחדרי בריחה שהיינו ונהנו.

לפרטים נוספים על החדר שביקרנו בו:www.enigma-escaperooms.co.il

Check Also

להגיע למטרה או לכבוש יעדים? המלצה למשחקי קופסא

השעה הכי כיפית ביום אצלנו בבית היא שעת הערב אחרי ארוחת ערב והמקלחות, הילדים כבר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.