מפעילים קצת את המוח – בול פגיעה

כל הבלוגים ברשת מלאים על המלצות של משחקים חדשים וחדישים, פעילויות מיוחדות ומקומות ייחודיים אבל לפעמים אנחנו שוכחים מהישן והמוכר שיכול להיות לא פחות כיף. לכן החלטתי הפעם לעשות משהו אחר ולהזכיר לכולם את המשחק המוכר והישן- בול פגיעה. אני די בטוחה שרובכם שיחקו במשחק הזה בילדות מה שיאפשר להם לא רק להנות ממשחק יחד עם הילדים אלא גם להתרפק קצת על זיכרונות הילדות.

אחרי שאתמול בערב העברנו קרוב לשעתיים משחקים במשחק הזה וכל כך נהנתי להרגיש שאני מפעילה קצת את המוח, החשיבה וההגיון, החלטתי שאולי כדאי שאזכיר גם לכם כמה כיף לפעמים זה המשחקים הפשוטים, הרגילים של פעם. המשחק מגיעה במיליון ורסיות, חיפוש קל בגוגל העלה קרוב ל6 משחקים שמשווקות על ידי חברות שונות. העלות של המשחק אטרקטיבית ונעה סביב 50 שח לכל היותר, כאשר משחקי קופסא בימינו יכולים להגיע גם לעלות של יותר מ200 ש"ח למשחק.

אז תזכורת קצרה לגבי המשחק, 2 שחקנים שמשחקים אחד מול השני, האחד מחליט על צופן שהינו רצף של 4 צבעים, השחקן שמולו צריך לנחש את הצופן על ידי ניסוי וטעייה, כאשר הפידבק היחיד שהוא מקבל זה האם יש צבע במקום הנכון או האם יש צבע נכון במקום לא נכון. בכל סבב יש 12 אפשרויות לניחוש הצופן. אחר כך מתחלפים בתפקידים.

הנה תמונה של עילי מצליח לפצח את הצופן תוך 5 תורות כאשר אני לא הצלחתי לפצח גם תוך 12.

לכו לשחק 🙂

Check Also

אז מה עושים אחה"צ בבית ?

הקיץ הגיע ובענק, כבר כמה שבועות שבחוץ ממש חם אחר הצהריים ופתאום זה דורש מאיתנו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.