מוצרים מומלצים שיהיו בבית לפני תחילת שנת הלימודים

מי מאמין שהחופש עוד שנייה מסתיים וכבר כמעט ניתן להריח את תחילת שנת הלימודים החדשה. בטוחה שרובכם כבר רכשתם את הציוד לבית הספר, המחברות, ספרים וכלי כתיבה, אבל מה לגבי כל המוצרים המשלמים שחייבים שיהיו בבית ובתיק? זו כבר השנה ה-10 שלי במערכת החינוך והנה המלצה לכמה מוצרים שכדאי שיהיו בבית להתחלה חלקה ונוחה לכם ועבור הילדים.
1. קופסת אוכל שווה – חשוב שתהיה עם חלוקה פנימית להפרדה של הסנדוויץ מהפרי או הירק.
2. בקבוק מים – אחרי שנים של איבוד בקבוקים כמעט יומיומי, חזרנו להשתמש בבקבוקים חד פעמיים מהסופר, כן חשוב שיהיו עם פקק ספורט לנוחות של הילדים. זה הזמן לקנות כמה שישיות שיהיו בבית.
3. מוצרי הגיינה – נייר טואלט לח ואלכו ג'ל.
4. חומר לטיפול והגנה מכנים.
5. דיסק או קי- הרבה מהלמידה כיום מתבצעת על המחשבים. הילדים עושים הרבה פרוייקטים ועל מנת שלא יאבדו או שישמיכו לעבוד עליהם גם בבית תציידו את הילדים בדיסק און קי שעליו יוכלו לגבות ולשמור את העבודה שלהם.

מוצרים חדשים שבדקנו ואהבנו:

חומר לטיפול והגנה מכינים – שתרים יד אמא שלא התמודדה עם כנים, אותם חרקים מגעילולים קטנים שנתפסים על השערה וגורמים לילדים לגרד בלתי פוסק. הידעתם שלפי סקר שנערך לאחרונה בקרב אמהות, המטלה השנואה ביותר על אמהות בישראל היא טיפול בכינים. גם אם אתם ההורים דואגים לטיפול שוטף תמיד יהיו הורים שפחות, ולכן עוד לפני תחילת שנת הלימודים ממליצה שיהיה בבית חומר לטיפול וחומר להגנה. לנו בבית יש את המארז של הדרין שכולל חומר לטיפול בכנים בטיפול אחד (רוב המוצרים האחרים דורשים טיפול נוסף אחרי שובע ) וספריי למניעה ששמים על שיער נקי ועוזר למנוע התרבות הכנים על הראש.

נייר טואלט לח – אחד הדברים שאני שומעת שוב ושוב מילדי הפרטיים זה נושא השירותים בבית הספר ובעיקר המחסור בנייר הטואלט, ולכן אני מציידת אותם מראש בנייר טואלט, או במקרה שלנו נייר טואלט לח. אריזה קטנה שלא תתפוס להם הרבה מקום בתיק, הדפים נשטפים באסלה ומתכלים ושומרים עליהם נקיים.
לילי השיקו השנה סדרה חדשה המותאמת במיוחד לעורם העדין של הילדים בניחוח פירותי ותוספת אלוורה.
גם על החלק הזה אני יכולה לסמן V.

וכהשלמה להגיינה, אני מציידת אותם באלכו ג'ל – לניקוי יסודי,ומהיר ללא צורך במים וסבון, לשמירה מרבית על היגיינת הידיים. חשוב לבחור אחד שמתייבש מהר ולא משאיר את הידיים דביקות. לד"ר פישר יש אלכו ג'ל במתלה שניתן לתלות על התיק. זה מדליק ונמצא מול העיניים של הילדים.

Check Also

לטייל בעולם בפיג'מה – משחק קופסא טיסה 501

סופ"ש האחרון אילץ את כולנו להיות סופר יצירתיים ולמצוא תעסוקה בתוך הבית למשך שעות. אנחנו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.