המבוך הקסום- משחק קופסא ממכר

כבר סיפרתי לא פעם על השעה האהובה עלי ביום. השעה שבה כולנו בפיג'מה, על המיטה הגדולה שלנו משחקים משחקי קופסא. לא משנה איזה יום עבר עלי באותו היום, אני משתדלת מאוד לא לפספס את השעה הזו שזה רק אני והגדולים במרתוני משחקי קופסא.לפעמים גם הקטן מצטרף וזה הופך לזמן איכות הכי שווה ביום. השעה הזו מאפשרת לנו לרוקן את הראש מהיום שעברנו ולהנות אחד בחברת השני בלי מסכים, בלי הפרעות רק הם ואני. הארון שלנו מפוצץ משחקי קופסא אבל לפעמים הילדים מקבלים או שאנחנו קונים איזה משחק שהופך להיות הפייבוריט לחודשים הקרובים. וכזה בדיוק הוא המשחק של המבוך הקסום.

לפני כמה חודשים האמצעי שלי קיבל מתנה משחק חדש מסבתא בשם המבוך הקסום מבית רבנסבורגר. לחברה הזו יש המון משחקים איכותיים ושווים אבל המשחק הזה תפס אותנו באופן מיוחד והפך למשחק המועדף.

 

 

 

 

 

 

 

הילדים שלי מאוד אוהבים הרפתקאות, תחרויות,חידות ומשימות, והמשחק הזה משלב את כל הדברים הנ"ל.

המשחק בנוי מלוח משחק גדול , כרטיסיות מבוך וכרטיסיות משימה. כרטיסיות המבוך הנפרדות מאפשרות לבנות כל פעם מחדש לוח חדש עם אתגרים חדשים. המשימה סה"כ פשוטה להגיע ממקום אחד למקום השני על פי הדמות המצויירת על גבי כרטיסיות המשחק. את הלוח ניתן לשנות ולהתאים על פי הצורך בעזרת כרטיסיית מבוך בודדה. לפעמים המשחק לוקח לנו כמה דקות בודדות ותור בודד ולפעמים כל משימה לוקחת לנו זמן ותורות רבים עד לפיצוח שלה. אחרי שאנחנו משחקים במשחק הזה כבר כמה חודשים, בימים האחרונים עלינו על הטריק שיכול להקשות על המשחק ולהפוך אותו למאתגר אפילו יותר, כמו שציינתי הכל מתחיל מסידור של כרטיסיות מבוך על הלוח.

למי מתאים : לילדים מגיל 7 ומעלה

כמות שחקנים : 2-4

זמן משחק : החל מ10 דקות ועד שעה ומעלה

לילדים צעירים יותר יש ורסיה של המשחק פשוטה יותר – Junior

ממליצים בחום על המשחק ומקווים שיהיה לכם זמן איכות שווה לפחות כמו שלנו.

Check Also

אז מה עושים אחה"צ בבית ?

הקיץ הגיע ובענק, כבר כמה שבועות שבחוץ ממש חם אחר הצהריים ופתאום זה דורש מאיתנו …

4 comments

 1. בימים האחרונים עליתם על טריק שמאתגר אף יותר את המשחק
  וקשור לסידור הכרטיסיות על הלוח.
  שיתפת אותנו בעובדה זו, אך בטריק עצמו (כיצד לסדר באופן מאתגר יותר)- לא?
  מוזר.

  • היי
   פשוט מסדרים את הכרטיסיות בכוונה באופן הפוך . כלומר אם צריך כרטיסייה שתקדם אותי ימינה שמים את את הכרטיסייה באופן הפוך לשמאל. אם צריכים פנייה ימינה שמים את הכרטיסיה עם כיוון פנייה שמאלה וכך הלאה…

 2. יש לנו ויכוח, אחרי שהכנסת את כרטיס המבוך, האם מותר להתקדם כמה צעדים שאתה רוצה עד שאתה מגיע לקיר מהמסך או שמותר להתקדם צעד אחד בלבד?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.