פעילויות לחופש הגדול 2019 – חלק 2 נשארים בבית, יצירות

לא תמיד חייבים לרוץ ולהתרוצץ מאטרקציה לאטרקציה בחוץ ואפשר בכיף להעביר אחר הצהריים או סופ"ש בבית, במזגן. בחלק הזה אתן לכם הצצה לדברים שאפשר לעשות בבית ורעיונות שאיתם אפשר להעשיר את הפעילות.

יצירה – האופציה הראשונה, הכי קלה, יחסית זולה ובדרך כלל מאוד אהובה היא ללכת למקסטוק או דומיו ולרכוש חומרי יצירה כגון מדבקות, גבס, גועש ועוד. באינטרנט אפשר למצוא המון פעילויות DIY ולבלות שעות ביצירות שונות.

לפחות יצירתיים בינינו יש מה שאני קוראת להם קופסאות יצירה שמגיעות הביתה כבר עם כל החלקים בפנים. לנו יש 2 מנויים ועוד 2 שאני פוזלת אליהם… היתרון הגדול שלהם הוא שהכל מוכן, חשבו בשבילך על רעיון, קנו בשבילך את החומרים אז מה שנשאר לך זה רק לפנות זמן ולהנות מזמן איכות עם הילד או אם מדובר על ילדים גדולים ליצור להם זמן נטול מסכים.
להלן רשימת קופסאות יצירה שאני מכירה:

חבילה יוצרת– – החודש אנחנו צריכים לקבל כבר את החבילה הרביעית שלנו שיוצאת אחת לחודשיים בנושא מסביב לעולם. עד היום היו חבילות של ים, חלל וגוף האדם. החבילה כוללת כל מה שצריך ליצירה משותפת וכוללת בין 5-6 פעילויות. עמית בן 5 מחכה בקוצר רוח לחבילות אלו ונהנה מזמן איכות איתי או עם אחיו הגדולים שגם נהנים מהיצירות. כאן יש פוסט שכתבתי על חבילת ים- https://bit.ly/2TDe5ao
פרטים נוספים על החבילות ושאר המידע ניתן למצוא כאן : https://www.havilayozeret.com/

התיבה הקסומה של ARTISH- גם כאן העיקרון הוא שאתם מקבלים הכל מוכן בקופסא. לקראת הקיץ הם יצאו בקייטנה מיוחדת של מארז " מסביב לעולם ב5 ימים" שכולל 5 ערכות יצירה, כל ערכה מדינה אחרת. כל ערכה/מדינה כוללת בתוכה דרכון, הסבר על המדינה, יצירה שקשורה לאותה מדינה, לומדים מלים בסיסיות, מבשלים מתכון אותנטי, פותרים תשבץ ומקבלים גלויה.
לינק לפוסט שכתבתי על הקייטנה שלהם https://bit.ly/2vxjhOc
שאר הפרטים ניתן למצוא כאן : https://www.artish.co.il/

KiwiCo – את החבילה הזו הזמנתי לפני כמה ימים ועדיין לא קיבלתי, אבל הזמנתי אותה על בסיס פידבקים והמלצות מכמה חברים שכבר מקבלים ומשתמשים. חבילות אלו מגיעות מארה"ב ואי לכך הן באנגלית. יש 5 חבילות שונות לגילאים שונים ונושאים שונים. מה שתפס את עייני זה שיש ערכות לילדים בוגרים יותר ולא רק לקטנים וחלק מהערכות בנושאים מדעיים שמאוד אהובים אצלנו בבית. אני רכשתי 3 חבילות שונות בהתאם לגילאים ובחודש הראשון מקבלים 50% הנחה. אשמח להרחיב שהן יגיעו ונתנסה בהן בעצמנו. כל הפרטים כאן : https://bit.ly/2XAdqVh

DASHA – אחרי הבחורה שעומדת מאחורי דשה, קרן, התחלתי לעקוב באיסנטגרם לא מזמן כהמלצה של חברה. מה ששמתי עליו עין אצלה זו ערכה לנסיעות לחו"ל שדומה מאוד ברעיון ליצירה בקופסא רק שהיא מותאמת לנסיעות, ערכה קלה וקומפקטית. אני מתכננת לרכוש אותה לקראת נסיעה הקרובה שלנו בסוכות. לקראת הקיץ גם DASHA יצאה בקייטנת יצירה עם 6 ערכות בחלוקה ל2 קבוצות גיל.
כל הפרטים תוכלו למצוא כאן : https://bit.ly/31QJB6l

יש עוד חברות שמציעות מוצרים דומים, אך אני יכולה להמליץ רק על מה שמכירה והשתמשתי. ממליצה בחום להזמין אחת מהערכות ולייצר את הזמן המיוחד הזה שלכם עם הילד.
שיהיה קיץ יצירתי ושמח.

לינק לחלק הראשון של הפרוייקט – מוזיאונים לילדים

לחלק השלישי של הפרוייקט – אטרציות

לחלק רביעי של הפרוייקט – סדנאות בישול

Check Also

משחקים וחומרי יצירה – מאיפה מזמינים?

שבוע ראשון של "החופשה" מאחורינו ועוד כמה שבועות של בידוד לפנינו, זה הזמן להצטייד במשחקים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.