סרט ילדים חדש "מואנה" ילמד את הילדים להקשיב לקול הפנימי שלהם

"מואנה", סרט ילדים חדש, ילמד את הילדים שלכם להקשיב לקול הפנימי וללכת בעקבות הלב. בעיני מדובר על אחד המסרים החשובים שאנחנו כהורים צריכים ללמד את הילדים שלנו, לא להיכנס לתבניות ולפרוץ את הגבולות ובעיקר לעשות מה מה שיעשה להם טוב על הלב ולא בהכרח מה שהסביבה רוצה שיעשו. זה בדיוק המסר שהסרט הזה מנסה להעביר ומצליח לעשות את זה עם עלילה מגניבה והמון שירים כיפים.

הנוכחים בסרט אמא ו2 ילדים בני 6 ו 9. הסרט הצליח לדבר לכולנו ונהננו מאוד. בעיני הסרט מתאים בעיקר לילדים בני 5 ומעלה, גם בגלל העלילה המורכבת יחסית וגם בגלל אורך הסרט, כמעט שעתיים. הסרט מלא שירים וקטעים מצחיקים שכל האולם צחק, גם הילדים וגם המבוגרים.

הסרט מתחיל, כאשר סבתא מספרת לילדים הקטנים את הסיפור על מאווי, חצי אל, שגנב לפני שנים את הלב לטה פיטי, אם האיים מה שגרם לחשכה להתפשט באזור.
מואנה היא ילדה, שחיה עם משפחה על אי מושלם, או כמו שאבא שלה אומר גן עדן ומיועדת להיות המנהיגה של האי. מאז ומתמיד למואנה יש משיכה לאוקיינוס, אך לאבא שלה יש כלל שלא יוצאים אל האוקיינוס ולא עוברים את השונית. יום אחד קורה משהו לאי, הקוקוסים מתקלקלים והדייגים לא מצליחים לדוג יותר דגים. באותו יום מואנה מגלה שהשבט שלה פעם היו נוודים ורק בגלל שמאווי גנב את הלב לטה פיטי הם הפסיקו והתמקמו באי שלהם.
על ערש הדווי, סבתא של מואנה מבקשת ממנה לצאת אל האוקיינוס, למצוא את מאווי ולהחזיר את הלב של טה פיטי.

האם תמצא את מאווי? האם תצליח להחזיר את הלב לטה פיטי?

הסרט יוצא לאקרנים ב8.12 לכו לראות ותהנו!

ועוד המלצה, אל תפספסו את הסרטון הקצר שלפני הסרט, סרט שפונה בעיקר אלינו המבוגרים על הפער בבחירות היומיומיות שלנו בין השכל ללב.

 

 

Check Also

משחקים וחומרי יצירה – מאיפה מזמינים?

שבוע ראשון של "החופשה" מאחורינו ועוד כמה שבועות של בידוד לפנינו, זה הזמן להצטייד במשחקים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.