הלילה כולם ישנים-שיטת שלושת השלבים של ג'ונסונס

אחד הדברים הגדולים והמורכבים איתם מתמודדים ההורים הטריים עם לידת התינוק היא השינה, או יותר נכון חוסר שינה. שיחות הסלון, ההמלצות של הדודות והסבתות מתרכזים סביב שאלת השינה וההרדמה של התינוק. מי מאיתנו לא שמע את המשפטים כמו "שהם ישנים, גם אתם ישנים" , "תרגילו את התינוק מגיל צעיר להירדם לבד", "לא להרדים בנדנוד" ועוד נוספים. אבל מה הנכון?

ברחבי הרשת ניתן למצוא עשרות קבוצות פייסבוק שמדברות על שנת תינוקות, ביום נכתבים פוסטים רבים בקבוצות אמהות השונות עם בקשות לעזרה בהרדמה ואפילו אחד החיפושים הפופולריים בגוגל מתייחס לשיטות להרדמת תינוקות, כי מה בסך הכל כולנו רוצים, להרדים את התינוק ברוגע ולישון כמו שצריך.

ג'ונסון שזיהו את הצורך החליטו להשיק את שיטת שלושת השלבים, המסייעת לתינוק להירדם מהר יותר ולישון לפרק זמן ארוך יותר.

שלב 1 אמבטיה חמימה – אמבטיה הכוללת מים חמימים ונעימים מסייעת לתינוק לדעת כי זה הזמן לישון.

שלב 2 עיסוי מרגיע – עיסוי כחלק מטקס זמן השינה, יכול לסייע לתינוקות לישון טוב יותר. ניחוחות נעימים ומוכרים יכולים לגרום לתינוק לתחושת שמחה ורוגע ולהוביל לשיפור במצב הרוח של התינוקות.

שלב 3 זמן שקט – ניתן להרגיע את התינוק על ידי פעולות שקטות כגון קריאה, שירה או האזנה למוזיקה מרגיעה.

על מנת לסייע להורים להכניס לשגרת היום יום שלהם את שיטת שלושת השלבים של ג'ונסונס ולראות תוך 7 לילות שיפור ניכר כמו שהודגם במחקרי החברה, ג'ונסונס בשיתוף שלי פורפר רוזן, יפתחו בימים אלו בישראל קבוצה ייעודית סגורה ברשת הפייסבוק.
הקבוצה נקראת- אתגר השינה הגדול של ישראל, ומיועדת להורים עייפים שרוצים להתמיד במשך שבוע ויותר ולקבל לכך ליווי ותמיכה.
ההרשמה לקבוצה הנה ללא תשלום והמצטרפים אליה יוכלו ליהנות מהדרכה יומיומית כיצד ליישם את השיטה עם מגוון עצות נוספות שיעזרו להם להתמיד בתהליך השינה ולסייע לתינוקות שלהם לישון טוב יותר.

הפעילות תתקיים בין התאריכים 13-20/11/16 – ניתן להירשם עד חצות ביום שני 12/11, כאשר תתחיל הפעילות לא ניתן יהיה להצטרף יותר לקבוצה. https://www.facebook.com/groups/1843019975984788/

להשלמת המהלך וכמענה לשלב השלישי של "זמן שקט" , משיקה  ג'ונסונס גם ספר לפני שינה. הספר "המסע בעקבות השינה המתוקה" מותאם אישית לילד הן מבחינה שמית והן מבחינה מגדרית (גרסת בנים וגרסת בנות). הספר מגולל את מסע גיבור הספר, שהוא בעצם הילד לו הספר שייך, כיצד מחפש ומוצא את השינה המתוקה. במהלך הספר ניתן להשלים את שם הילד במקומות מתאימים לסיפור. "ששש… את מי נפגוש בדרך?" הילד פוגש במהלך הסיפור דמויות חמודות וססגוניות שאת שמן – הוא בוחר גם כן. הספר משווק בימים אלו במסגרת מבצע ברשת סופר פארם במסגרתו קונים 2 מוצרי ג'ונסונס ומקבלים את הספר במתנה. בתוקף 9/11/16.

במסגרת המהלך, "הלילה כולנו ישנים" מוצרי הסדרה "לפני השינה" הכוללים אל סבון אמבט לפני שינה ותחליב לפני שינה זוכות לנראות חדשה:

img_0396

אל סבון אמבט לפני השינה ג'ונסונס-מכיל תמצית NaturalCalm‎ – תערובת מיוחדת של ניחוחות עדינים הרשומה כפטנט,  בעל נוסחה ייחודית השומרת על תחושת הרכות של העור וכולל את נוסחת הקץ לדמעות העדינה לעיניים, ללא פראבנים.

תחליב לפני השינה ג'ונסונס-מכיל גם הוא את תמצית NaturalCalm‎ הנוסחה עדינה ומתאימה לעורו העדין של התינוק, הוכח מחקרית שמשאיר את עור תינוקך רך וחלק למגע כל הלילה, ונבדק דרמטולוגית.

מקווה שהלילה כולנו נישן קצת יותר טוב.

 

Check Also

לטייל בעולם בפיג'מה – משחק קופסא טיסה 501

סופ"ש האחרון אילץ את כולנו להיות סופר יצירתיים ולמצוא תעסוקה בתוך הבית למשך שעות. אנחנו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.