אז מה עושים אחה"צ בבית ?

הקיץ הגיע ובענק, כבר כמה שבועות שבחוץ ממש חם אחר הצהריים ופתאום זה דורש מאיתנו התארגנות אחרת, כבר אי אפשר לבלות שעות בגינה ותוך כמה דקות החום משפיע וכל מה שאנחנו רוצים זה לחזור הביתה למזגן, אני מתכוונת לנו ההורים כי על הילדים נראה שהחום לא משפיע כמונו. הבעיה שחוזרים למזגן רוב הילדים ישר ימשכו למסכים. הבית שלנו מפוצץ מסכים – מחשבים, קונסולט משחקים XBOX, Switch וטלוויזיה וכולם חברי הטובים לשעות של שקט, אך לפעמים שבא לי להרגיש כאמא משקיעה אני מוציאה איזה משחק מהכוננית, מתיישבת על השטיח עם הילדים ונזכרת כמה כיף זה לשחק.

בימים הקרובים אשמח להמליץ לכם על כמה משחקים מעניינים ומאתגרים שמתאימים לשעות של משחק. המשחק הנבחר של היום הוא משחק שיווי משקל של KIPOD.
KIPOD היא חברה ישראלית שמייצרת משחקי יצירה מעץ. אני עוקבת אחרי החברה כבר מעל שנה בפייסבוק וזוממת על המשחקים שלה. ביריד האחרון של נתנאלה(יש מישהו שלא מכיר) סוף סוף הצלחתי לשים את ידי על שני משחקים שלהם – משחק שיווי משקל והחותמות( על זה בפוסט אחר).
אז מה יש במשחק הזה שהצליח לגרום לשובבים שלי לשבת יותר משעה על השטיח ולשחק? המשחק מורכב מ13 צורות שונות של משתתפי קרקס (מרים משקולות, בלרינות, אריה,פיל, במה ולוליינים) שמהם ניתן לייצר אין סוף וריאציות של דוגמאות. למשחק מצורפת חוברת עם כמה דוגמאות, אבל הכיף הגדול הוא לנסות ולהמציא וריאציות לבד. במשך שעה שבילינו עם המשחק הצלחנו לייצר יותר מ-12 דוגמאות שונות. המשחק דורש המון ריכוז על מנת להצליח, מה שנותן עוד מוטיבציה במיוחד לילדים תחרותיים כמו שלי.

המשחק מתאים לגילאי 4 ומעלה, חייבת לציין שגם אני נהנתי לבנות יחד עם הבנים.
את שאר הפרטים ועוד המון משחקים שווים ( אני זוממת לפחות על חצי מהם ) כאן בלינק : www.kipodtoys.com/hebrew

עוד המלצות בהמשך, תמשיכו לעקוב ותספרו לי על משחקים שווים ומעניים שאצלכם אוהבים לשחק, תמיד שמחה להרחיב את המאגר שלנו לפעם הבאה שארצה להרגיש אמא משקיעה.

Check Also

משחקים וחומרי יצירה – מאיפה מזמינים?

שבוע ראשון של "החופשה" מאחורינו ועוד כמה שבועות של בידוד לפנינו, זה הזמן להצטייד במשחקים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.