פעילויות לחופש הגדול- חלק 5 – מתחמי הנינג'ה

אין ספק שאפשר להכריז על הקיץ הזה כקיץ נינג'ה. בעקבות התוכנית הפופולאריות של נינג'ה ישראל, כולם רוצים להיות נינג'ות ומתחמי נינג'ה נפתחים בכל מקום. גם הילדים שלי רוצים להיות נינג'ות ולכן יצאתי לחפש את כל המתחמים הרלוונטיים, כבר ביקרנו בכמה מהם ובאחרים נבקר בהמשך החופש. הנה הרשימה שלנו:

פארק נינג'ה ישראל- למשך חודש אחד בלבד, יפתחו בישראל ארבעה פארקים רשמיים של נינג'ה ישראל בארבע ערים ברחבי הארץ – ירושלים , חיפה , ת"א וראשון לציון. ארבעת הפארקים יכילו מאות מטרים של מסלולים ועשרות מתקני נינג'ה ביניהם מתקני הנינג'ה האייקונים: הקיר המעוקל, הסטפרים, צינור הטבעות, הגשר השבור, הקורה המתהפכת ועוד מגוון רחב של פעילויות נינג'ה לכל הגילאים.הפארקים מותאמים לילדים, משפחות ומקצוענים וכוללת גם ג'ימבונינג'ה לקטנטנים (ג'ימבורי בסגנון נינג'ה), קפיטריה ודוכנים מעולם הנינג'ה.
פרטים נוספים כאן : https://2207.kupat.co.il/show/ninja

NINJA TIME – רשת השחקיות "פעלטון "מקימה לחודשי הקיץ (יולי-אוגוסט) מתחמי נינג'ה לילדים- נינג'ה טיים. המתחם יכלול מגוון רב של מתקנים מדליקים ומאתגרים ברמות קושי שונות: רשתות ומתקני טיפוס, סטפרים, קורות , טבעות ומסלולי מכשולים. כל זה במתחם ממוזג בתוך קניון. המתחם מתאים לילדים מגיל 4 ועד גיל 14.
איפה : קניון השרון – נתניה, קניון סירקין – פתח תקווה, קניון עופר רחובות, גרנד קניון חיפה וקניון הדר ירושלים.
לשעות פעילות ושאר הפרטים : https://ninjatime.pealton.co.il/

NINJA STAR בצומת עד הלום אשדוד נפתח לאחרונה מתחם נינג'ה חדש. המתחם כולל נדנדות תלויות, סולמות מתח אופקיים, בריכות כדורים, חבלים, רשתות מתוחות, טבעות התעמלות, כבלי-פלדה, מזרנים ומחצלות. במתחם עצמו יש גם קיר טיפוס, מתחם טרמפולינות וג'ימבורי לילדים קטנים יותר.
לפרטים נוספים: https://ninja-star.co.il/

ספלינטר אתגר הנינג'ה – האתגר פותח בהשראת תוכניות הטלויזיה "נינג'ה ישראל" ו "American Ninja Warrior" ומספק חוויה בלתי נשכחת עם מסלולי נינג'ה ברמות שונות המתאימות לנינג'ות מגיל 5. .
המקום כולל עשרות רבות של אלמנטים ומכשולים, מסלולי נינג'ה מרכזיים באורך 42 מטרים, קירות מעוקלים ועוד מרכיבים לכם את חווית הנינג'ה המושלמת.רמות הקושי בספלינטר תוכננו כך שיתאימו לכולם, למתחילים ולמתקדמים.
מתחם ספלינטר נפתח בחודש מרץ 2019 במרכזה של קרית השרון נתניה.
לפרטים נוספים : http://www.splinter.co.il/

אז איפה נפגוש את הנינג'ה שלכם ?

Check Also

פארק פורט אוונטורה (Port Aventura)

כשעה נסיעה מברצלונה נמצא פארק פורט אוונטורה. ברחבי הרשת ניתן למצוא הרבה דיונים והמלצות על …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.