סדנת הבובות של סבא מוטי במושב גינתון

פעם בחודש, ביום שבת הראשון של כל חודש פותח סבא מוטי את הגלריה שלו בביתו שבמושב גינתון לסדנאות נגרות ותצוגת בובות עץ. בחצר של ביתו במושב גינתון ניתן למצוא תצוגה מרהיבה של בובות מעץ, בובות על מתכני שעשועים, בובות במכוניות שונות, בובות מרחפות בכדור פורח או בובות משחקות כדורגל שאת כולן יצר סבא מוטי באהבה רבה. בסדנה שלו, סבא מוטי מזמין את הילדים וההורים להכנס לעולמו העשיר ולבנות יחד בובה מיוחדת וייחודית.

כבר בכניסה לגלריה אתה רואה את השלט: "להוציא חיוך מהעץ" ואתה מבין שהגעת למקום מיוחד.

 

 

 

 

 

 

הילדים שלי מאוד אוהבים להרכיב, לנסר ולבנות. מזמן הם ביקשו ממני שאקח אותם לסדנת נגרות ומשיטוט קל באינטרנט הגענו למקום של סבא מוטי. כבר בכניסה סבא מוטי מקבל את הילדים וההורים עם המון חום וחיוך גדול, בדיוק כמו השלט. עם המון סבלנות הוא מסביר לילדים ומלווה אותם שלב אחרי שלב עד לבניית הבובה הסופית. הילדים שלי לא רצו לעזוב את המקום וביקשו להישאר עוד קצת ועוד קצת.

הסדנה מתחילה שהילדים מתבקשים לבחור גוף של בובה, כובע לבובה וחוטים צבעוניים שתוך שעה יהפכו לרגליים וידיים של הבובה. קחו בחשבון שלוקח לילדים זמן למצוא את הבובה והכובע שהם הכי אוהבים, אל תאיצו בהם תנו להם לעבור על כל המגוון ולבחור בסבלנות עד שיהיו מרוצים וימצאו את הבובה שאליה הם מתחברים הכי הרבה.

אחרי שכולם בחרו, מתחילים להרכיב את הבובה שלב אחרי שלב. עם הרבה סבלנות לילדים סבא מוטי מרכיב את הבובה שלב אחרי שלב. סבא מוטי מדגים והילדים מרכיבים לבד. כמובן שאם יש בעיה סבא מוטי עוזר ומכוון.

בסוף הסדנה כל ילד יוצא הביתה עם הבובה המיוחדת והייחודית רק עבורו. תראו את החיוכים של הילדים, הסיפוק שיצרת משהו לבד וייחודי רק עבורך שווה הכל.

אין ספק שאנחנו נחזור לסבב נוסף אצל סבא מוטי ועד אז הבובות של הילדים מקשטות להם את השולחן בבית.

פרטים נוספים :

מתי: כל שבת ראשונה של החודש ( אם מתארגנת קבוצה של 6 ילדים ניתן לקבוע סדנה פרטית כמעט בכל יום ושעה שבוחרים( אחלה פעילות לחודשי הקיץ )

משך הסדנה: כשעה וחצי

עלות: 55 ש"ח למשתתף

הסדנה מתקיימת במשק 45 מושב גנתון ( יש לשים ב waze הבובות של סבא מוטי )

נייד לתיאום הסדנה: 050-6688680

לפרטים נוספים: https://www.motispuppets.co.il/

Check Also

פעילויות לחופש הגדול 2019 – חלק 1 מוזיאונים

השבוע הראשון של החופש מאחורינו ועוד שמונה שבועות לפנינו, ואם שבוע הראשון היה שבוע התארגנות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.