שעת יצירה במזגן עם הקייטנה של ARTISH

עוד רגע אנחנו מתקרבים למחצית של החופש הגדול, הסבב הראשון של הקייטנות הסתיים והיום התחיל הסבב השני. השנה אני מרגישה שהחופש עובר מהר מדי ואני לא מספיקה להגיע לכל הפעילויות שרציתי או אטרקציות שתכננתי. החום הקיצוני ששורר כרגע בחוץ משאיר אותנו שעות על גבי שעות בתוך הבית במזגן. שאנחנו מבלים אחר הצהריים בבית, אחרי יום עבודה מתיש בחוץ הכי קל לי זה לתת להם להיזרק מול אחד המסכים ולהתפנות לעבודות הבית הבלתי נגמרות או סתם להיזרק על הספה. אבל אז מתחילים לי רגשות אשם גם שלא עשיתי איתם כלום וגם שהם נתקעו מול המסכים.

הפיתרון שאני מצאתי זה לארגן שעת יצירה משותפת, גם מבלים זמן ביחד וגם מרגיעים לי את ייסורי המצפון. אצלנו בבית מאוד אוהבים ליצור, להרכיב ולבנות. זה יכול להיות ערכת לגו קנויה או קופסאות נעליים וצינורות שהופכים לכלי תחבורה או קופסת תכשיטים. הבית שלנו מלא בחומרי יצירה ועדיין כל פעם שמגיעים להכין יצירה מסויימת שבחרנו לרוב נמצא שחסר לנו משהו. ככה הגעתי לערכות יצירה של Artish. מדובר על ערכות יצירה מוכנות הנשלחות עד הבית וכוללות את כל חומרי היצירה הנדרשים לאותה פעילות. בנוסף בכל ערכה מקבלים גם בובה של אחד החברים של Artish, דפי צביעה ודפי מדבקות.  חלק מהערכות מגיעות גם עם דף הסבר על היצירה כולל פרטים מעיניים להעשרת הידע. לדוגמא בערכה של המטוס קיבלנו דף הכולל מידע עם נושאים כמו : אחים רייט, מסלולי המראה ונחיתה, תא הטייס ועוד.

 

 

 

 

 

 

לקראת הקיץ Artish יצאו במהדורה של קייטנה. אתם בוחרים כמה ערכות אתם מעוניינים (ניתן לרכוש לשבוע, שבועיים, ארבעה שבועות או שמונה שבועות ), איזה ערכות ובאיזו רמת קושי וזה מגיע אליכם עד הבית.לכם נשאר רק לפתוח את הערכה ולבלות זמן איכות עם הילדים. הערכות מאוד פשוטות וכוללות דף מפורט עם כל ההוראות לביצוע לפי שלבים. ילדים גדולים יחסית ( גילאי 6-7 ) כבר יכולים לשבת ולהרכיב לבד גם ללא עזרה של המבוגר. אבל מכיוון שזו אחלה הזדמנות לזמן איכות לא הייתי מוותרת על האופציה לשבת ולהכין יחד איתם.

אנחנו הזמנו את הערכה של 8 שבועות. מדובר על ארגונית עם מגירות, שכל מגירה מכילה את הערכה עבור יצירה שונה. ברגע קבלת הערכה היה משא ומתן בבית והערכות חולקו בצורה שווה בין הילדים. לאחר שנסיים את הקייטינה המגירות ישארו לאיחסון של חומרי היצירה האחרים. לפרטים נוספים אתם מוזמנים להציץ כאן :www.artish.co.il/artishkaytana

מה שהכי אהבתי בערכה שזה לא משאיר לך שום תירוץ למה לא, כל החומרים כבר מוכנים ומסודרים , הנושא ברור ומוגדר ולכן נשאר רק לפנות זמן ולהתחיל ליצור ולהנות. כל החומרים איכותיים ובטיחותיים ומאושרים על ידי מכון התקנים.

בעיני זה מתאים בעיקר לגילאי 4-7 אבל גם בן ה10 שלי מצא לעצמו ערכה שהתאימה לגילו ( הקוף המקסיקאני שדורש תפירה) והבן 3 הכין את הכבשה המפונפנת.

לArtish עוד ערכות שונות ומגוונות כמו: Artish במעגל השנה – תיבות יצירה המתאימות ללוח השנה העברי – 12 תיבות המכילות יצירה המתאימה לאותו חודש כמו שנות טובות בתשרי וקערת סדר בחודש ניסן. Artish במוזיאון עם ארבעה אגפים: אגף האמנות, אגף החי, אגף הצומח ואגף התחבורה כאשר בכל תיבה של המוזיאון יש שתי יצירות הקשורות לאותו אגף הנמצא בתיבה זו. וArtish בעולם עם שלוש תיבות עולם, כאשר בכל תיבה יש שתי מדינות שלכל אחת יש יצירה המאפיינת אותה.

בחודש אוגוסט הקרוב צפוייות לצאת עוד 2 ערכות חדשות : Artish בית וArtish שדה התעופה. ערכות המכילות את כל הכלים והחומרים ליצירת משחק מלא כולל כל הפרטים הקטנים. בית המורכב מ8 חדרים וכולל כל הרהיטים ושדה התעופה הכולל מטוסים, מכוניות ומגדל פיקוח. איזה כיף לשחק במשחק שהרכבת והכנת לבד. אני כבר יודעת מה אנחנו הולכים להכין בחורף הקרוב.

 

 

Check Also

פעילויות לחופש הגדול- חלק 4 סדנאות בישול

הילדים שלי אוהבים לבשל, מגיל צעיר הם עוזרים לי לערבב, לקלף, לחתוך ולהכין אוכל. אנחנו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.