מדען נולד – ערכות הרכבה עד הבית

כבר מעל לחודש ימים כולנו בבית עם הילדים. רובנו כבר עשינו עשרות יצירות והרכבות שונות, צבענו, קישטנו, הדבקנו והרכבנו. ואז נכנסנו לשגרה, הילדים התחילו עם הלמידה מרחוק והזמן המשותף שלנו שבהתחלה היה מלא הלך וקטן. הילדים כבר לא מתלהים מכל יצירה ולפעמים צריך שיכנועים רבים על מנת שיסכימו לעשות (לפחות ככה זה אצלי ). המצב הוביל אותי לשכלל את יכולתי ולמצוא ערכות ורעיונות מיוחדים יותר ומעניים יותר, כך הגעתי לערכה של מדען נולד. מדובר על ערכה של 7 הרכבות שונות להרכבת צעצועים מדעיים. אני הזמנתי את הערכה ביום רביעי וקבילתי אותה כבר ביום שני עם שליח עד הבית.
הערכה מגיע בתיק גב וכוללת את כל הרכבים להרכבה. ברגע הרכישה קיבלתי אימייל עם דפי הוראות מפורטות לכל ערכה וסרטון וידיאו שאיתו ניתן להרכיב וגם ללמוד מידע נוסף לגבי הפעילות.

אנחנו עד היום הספקנו להרכיב: יד רובוטית, פריסקופ ומכונית היברידית. עדיין מחכים להרכבה : מטוס, מקל גשם, קופת חיסכון- אשליות אופטיות ועגורן. מה שאומר שיש לי פעילות לעוד כמה ימים.
אצלנו בבית מרכיבים את הערכות בן 5 עם עזרה צמודה שלי ( עשינו את היד הרובוטית ואת פריסקופ ) ובן 10 שעשה את המכונית ההיברידית לגמרי בעצמו, כאשר התקשה בשלב מסוים פנה לסרטון שעזר לו לסיים את המודל. כל ערכה לוקחת כחצי שעה הרכבה וכמובן זמן נוסף של משחק עם התוצר הסופי.
עלות סט של 7 ערכות כולל תיק 149₪ + עלות משלוח עד דלת הבית(בהתאם למיקום) וההזמנה מתבצעת דרך עמוד הפייסבוק שלהם : מדען נולד – מבית אופק רחב. או ישירות בחנות : מדען נולד
נתון חשוב במיוחד בימים אלו שמדובר על ערכות שמיוצרות כאן בישראל ולכן כל רכישה של ערכה מביאה פרנסה לעסקים קטנים.
אני הצלחתי במשימה שלי, כי הפעם הדרישה להרכבה הגיע מהם כבר יומיים ברציפות.

Check Also

בובספוג חוגג יום הולדת 20

הידעתם כי ביום ראשון 14/7 בובספוג חוגג יום הולדת 20 שנה? לכבוד האירוע החל מהשעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.