10 סרטי ילדים מומלצים למרתון קולנוע ביתי

בימים אלו שכולנו בבית, אין ספק שטלוויזיה עוזרת לנו להעביר את השעות בכיף, כמעט כל ערב אנחנו מתכנסים בסלון לקולנוע ביתי, כולל פופקורן וחטיפים, בוחרים סרט שמתאים לכולם וככה סוגרים את היום. מה שאנחנו מאוד אוהבים זה לעשות מרתונים של סרטים וככה נולדה הרשימה הזו. סרטי ילדים שכוללים סדרה של סרטים.

  1. צעצוע של סיפור -TOY STORY– בסדרה 4 סרטים שהראשון יצא ב-1995. הסרט מספר על צעצועים שמתעוררים לחיים ברגע שאין סביבם בני אדם. הצעצועים עוברים הרפתקאות בבית ומחוץ לו. סרט הרפתקאות מדליק לכל המשפחה.

2. מפלצות בע"מ .Monsters, Inc– הסיפור מתרחש בעיר ששמה מפלצופוליס, בה חיות מפלצות. המפלצות מפחדות מבני אדם כיון שהן מאמינות כי המגע הקל ביותר עם יצור אנושי עלול להורגן. החשמל בעיר, מקורו בצרחות אימה של ילדים והחברה שעוסקת באיסוף הצעקות והמרתן לאנרגיה נקראת "מפלצות בע"מ". ומה קורה שילדה קטנה מגיעה בטעות למפעל ולעיר?
לסרט ההמשך קוראים בית ספר למפלצות Monsters University – מספרת על עליליו של מייק ווזובסקי, המפלצת הירוקה שפוגשים בסרט הראשון בתקופת לימודיו באוניברסיטת המפלצות היוקרתית.

3. מוצאים את נמו – Finding Nemo – גיבורי הסרט הם דגים ובראשם נמו ואביו האלמן הדאגן בר-דג. כאשר נמו הולך לראשונה לבית ספר, הוא מתרחק יתר על מידה בדרכו, ונלכד על ידי רופא שיניים הלוקח אותו כדג נוי לאקווריום שבמרפאתו. בר-דג מתחיל בחיפושים אחר בנו האובד ומוצא בדרכו את דורי הידידותית אך שכחנית המתנדבת לעזור לו בחיפושיו אחר בנו.
הסרט השני בסדרה מוצאים את דורי – Finding Dory– הסרט הזה מתרחש שנה לאחר הסרט הקודם. הסרט עוסק באחת מהדמויות הראשיות מהסרט הקודם, דורי ובחיפוש שלה אחרי הוריה.

4. מפלצת של מלון Hotel Transylvania – בסדרה 3 סרטים המספרים את סיפורם של דרקולה, בתו מיוויס  ובן אנוש ג'ונתן. דרקולה הוא המנהל של מלון המפלצות טרנסילבניה, מלון חמישה כוכבים אשר באות אליו מפלצות במטרה להגן עליהן מבני האדם. הסרט הראשון עוסק ביום הולדת 118 של מיוויס, הסרט השני חתונתם של מיוויס וג'ונתן ובסרט השלישי הם יוצאים לחופשה.

5. לשבור את הקרח – FROZEN – מדובר על סדרה של 2 סרטים שזכו להצלחה מסחררת העוקבת אחר שתי אחיות נסיכות בממלכה ארנדל: אלזה, האחות הבכורה, בעלת כוחות קסם מולדים ואנה, האחות הצעירה, האמיצה והאופטימית.

6. החיים הסודיים של חיות מחמד The Secret Life of Pets – בסדרה 2 סרטים.
העלילה של הסרט הראשון מתרחשת בבניין דירות במנהטן. חייו של מקס, כלב מסוג טרייר משתנים כשקייטי, הבעלים שלו, מחליטה לאמץ כלב מעורב בשם דיוק, תוך שהיא פוגעת במעמדו של מקס כחיית המחמד המועדפת. שני הכלבים נאלצים לשתף פעולה כשהם מגלים שארנב בשם סנובול בונה צבא חיות מחמד נטושות נטושות במטרה לנקום בכל חיות המחמד שחיות באושר עם בעליהן.
הסרט השני ממשיך את מעליליו של מקס שכעט מתמודד עם כמה שינויים משמעותיים בחיים. הבעלים שלו נשואה כעת ויש לה תינוק, ליאם. בטיול משפחתי לחווה, מקס ודיוק פוגשים בפרות חסרות סבלנות לכלבים, שועלים עוינים, ותרנגול הודו מעורר אימה. ומשם הדבריים מתגלגלים…

7. משפחת סופר על – The Incredibles בסדרה 2 סרטים המספרים את סיפורה של "משפחת סופר על"- בוב, הלן, חץ, ויולט וג’ק-ג’ק  להם כוחות על מיוחדים ושונים.

8. גנוב על הירח – Despicable Me – בסדרה עוד 3 סרטים : גנוב על העולם, גנוב על המיניונים ומיניונים.
הסרט עוקב אחר גרו, סופר נבל-על אשר מאמץ שלוש ילדות יתומות, כדי לגנוב קרן מכווצת קטלנית מויקטור נבל על, אשר גונב את תהילתו של גרו, כאשר ברצון שניהם לגנוב את הירח.

9. דרדסים ( הסרט ) – The Smurfs – בסדרה עוד 2 סרטים – הדרדסים 2 והדרדסים הכפר האבוד.
בדיוק כמו בסדרה, הסרטים מלאי הרפתקאות של הדרדסים הנלחמים מול מעליליו של גרגמל. 2 הסרטים הראשונים הם סרטי אנימציה ולייב ואילו הסרט השלישי כולו אנימציה.

10. הארי פוטר Harry Potter – ואיך אפשר לסיים רשימה כזו בלי הסרטים של הארי פוטר. הסדרה מונה שמונה סרטים ומאפשרים מרתון ארוך ואיכותי ביותר.
כמו הסדרה, כל אחד מהסרטים מתעד שנת לימודים עמוסה בהתרחשויות ואירועים עלילתיים של הארי בבית
ספר הוגוורטס לעישוף והקוסמות.

אז תכינו פופקורן, תתפסו פוזה נוחה על הספה ותצללנו לערב סרטים כיפי.

Check Also

חבילה יוצרת

אצלנו בבית אוהבים יצירות, מהכי קטן ועד הכי גדול. כל קופסא נטושה או קרטון נעליים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.